Květen 2010

Poslušně se hlásím...

27. května 2010 v 13:59 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Deníček
Ahojky blogaři.

Já vím pořád samé omluvy, omluvy, sliby, sliby, ale mi to prostě nějak nejde do hlavy.

1.Někdy musím sama sebe nutit, aby jsem přidala článek (někdy se ani nepřesvědčím)
nebo 2. Zase někdy nejdu ani kvůli článkům ven.

Ale teď strašně hodně převažuje ta první možnost, a nevím čím to je. Že by jsem blogu měla už dost? Ano, je pravda že blog mám už 2,5 roku. Ale podle mě to není ani málo, ani moc. Někdo má blog měsíc, někdo 5 let. Ale já to nechápu, jak někdo třeba těch pět let může vydržet. Pořád obíhání sb, starání se aby jsem udělala ceny, atd.. Za to nestojím :) neřeknu, kdyby jsem měla super návštěvnost, ale na co se budu překonávat k tomu, aby jsem přidávala články, když si je stejně přečtou dva lidi?

Ano, pořád k ničemu nesměřuju. Řeknu vám to jednoduše! Blog neruším, to se nebojte. Ale články budu psát pouze, pokud budu chtít zvolit druhou možnost. Myslím to teda takhle. pokud se mi chtít nebude, článek třeba nepřidám, ale pokud budu mít chu´t přidat, tak to samozřejmě udělám!

Dneska mám docela chuť, ale jsem docela unavená, a to nevím z čeho, tak si půjdu na chvilku lehnout a potom půjdu do skautu.

Tak dofuám že je vám to jasné, až se mi bude chtít, tak článek přidám. A kdo si mě chce přidat na facebooku tak budu ráda :) Jsem Klarisek Bang Odehnalová.

Tak se mějte, pp ♥♥♥ (a kdyby jsem do prázdnin nic nenapsala tak hezké prázdniny!)

Zpátky ze soutěže (=

21. května 2010 v 20:23 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Deníček
Ahojky Lidičky.

Tak už jsem se vrátila ze soutěže v Karviné :) Bylo to super. Sice ubytování nic moc, ale večer jsme měli párty, jídlo pít zdarma, byli jsm tam asi do desíti potom jsme šli na pokoj, as Terkou s kterou jsem byla na pokoji jsme hrály scrabble asi do dvanácti. A vstávaly jsme kolem sedmi :D No takže, ve čtvrtek jsme měli 45-minutovku, to jsme prvně opisovali anglické a potom české texty. Dneska jsme psali dvě desetiminutovky. jedna s penalizací 10 a druhá s penalizací 50 úhouů. Na to že jsem byla nejmladší, jsem dopadla dobře :D Sice u konce, ale poslední nejsem takže jako good. Jinak dneska mám nározky tak zítra budeme oslavovat už se těším (:

Tak já jdu oběhnou affs, tak zatím pp ♥♥♥

19.května-ZE SOUTĚŽE DO SOUTĚŽE :)

19. května 2010 v 17:16 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Deníček
Ahojky Milánkowé.
Omlouvám se že jsem nenapsala, neměla jsem čas :D No takže. jak jsem psala, v pondělí jsem byla a talentovce v Bruntále. Byla to soutěž v psaní deseti prsty. Soutežili 5-9 třída, možná až víc, podle všeho jsem tam byla s kámoškou nejmladší. A získala jsem 7-8 místo z 55 takže jako good :) Zítra jedu do Karivné na mistrovství ČR a vrátím se až v pátek, takže musím trenovat opis desetiminutovky :D takže omlouvám se všem!

PP ♥♥

♥ New Dess ♥

17. května 2010 v 19:29 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá...
Tak lidičky,
dělala jsem new design, ale není můj výroby, ale dalo mi velkou fušku ho nastavit :D ještě není udělan=é menu ale to všechno udělám zítra, pp!

Kusovka 9.7

16. května 2010 v 15:41 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Kusovky

16.Května-Láska je velké přátelství a přátelství je malá láska!

16. května 2010 v 15:18 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá...
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img 16.Května //  15:22//  Zamračeno, lije, fouká vítr, všechno kvůli té debilní sopky!! //people.gif image by spookys-graphix Zamilovaná

♥♥♥ Ahojky BanGovci ♥♥♥

Omlouvám se, že jsem ten layout neudělala, ale šla jsem ke kámošce. Byla u ní úplně prdel. Třeba naše nike mrkev. Nikdo kromě ní nepochopí. :) Jsem úplně nemohla včera. No dneska jsem vstala kolem osmi, možná později, už nevím, no a jeli jsme do Ovy do Shopingu. Jsem si koupila tři trička. Žluté se smajlíkem, fialové s obrázkem new yorku a bílé s takovou ženskou :) Prostě good no. Ale to počasí už mě pěkně štve, ten déšť nemá konce, nedokážu si představit že by to takhle bylo pořád. A ty povodně co mají být. U nás na moravě.. No. Jeli jsme kolem odry a ta už skoro vylitá ještě pár centimetrů.

No nic, tak já jdu něco přidat, oběhnout sb, přidat si sb a tak :)
Tak se mějte, pp!

Jdu udělat new layout (:

15. května 2010 v 10:17 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  News
Ouu. Tak lidičky (: jdu udělat new layout a udělám na blogu trošičku změnu. Pozměním trošku ty designy na přání, přidám nějaké volné designy, prostě bude toho hodně ju? Tak se máte na co těšit během dneška, tk zatím pp (:

My first love! - 1.kapitola

14. května 2010 v 19:51 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Příběh ,,My first love,,
Ahoj! Jmenuji se Karin a je mi 15 let! Mám hnědé vlasy po ramena a modré oči. Mám ráda jarní barvy! Také mám bráchu Michala, kterému je 17 let a pejska Alfíka. Tento příběh je o mě, a o mojí první lásce!! Doufám že se vám bude tento příběh líbit a budete ho s radostí číst!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

1.KAPITOLA
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Je sobota, 6 hodin večer. Sedím na posteli a čtu si román ,,Zlodějka lásky,, od Věry Řeháčkové. Strašně ráda čtu knížky o lásce, ale nikdy v životě jsem žádnou nepotkala. Asi jsem smolař na kluky. Všechny moje kamarádky už nějakého mají, a já si o něm zatím mohu nechat jenom zdát! V duchu sním o tom, že jdu parkem, držím se s klukem mých snů, a máme romantický večer! Jsem z toho už zoufalá! Celý víkend sedím doma! Moje kamarádky si někde paří s těma svýma klukama a já tady sedím zavřená doma a dívám se do blba. Je to opravdu strašný pocit! Konec snění! mamka mě volá na večeři. Seběhnu dolů a sním si zeleninový salát který mi mamka nachystala. Brácha je někde pryč, a proto jsem na řadě v umývaní nádobí. Se zlostí beru první talíř a umývám ho. když už je nádobí umyté, zavolám na Alfíka, nasadím mu obojek a vodítko a a jdeme se projít
........POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ........
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Pište komentáře a vaše názory jak se vám tato kapitola líbila
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Příběh bude :)

14. května 2010 v 19:30 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá...
Tak lidičky, rozhodli jste, že příběh bude!

Už jsem ho vymyslela!
Bude se jmenovat:

MY FIRST LOVE!

Tak, během dne čekejte první díl :)

Mám napsat příběh?

14. května 2010 v 18:37 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá...
Tak lidi... pořád přemýšlím jak zdokonalit blog, aby sem alespoň někdo chodil :) Osobně jsem si prošla v hlavě, na jaké blogy se nejradši dívám. U mě vítězí deníčkové blogy :) na druhém místě jsou blogy, které jsou o majitelce.. A další jsou ty ostatní. A jak jsem tak přemýšlela, tak některé deníčkové blogy mají i povídky :) Napadlo mě, že by jsem svůj blog trošku pozměnila, a udělala třeba příběh na pokračování.

HLASUJTE V ANKETĚ JESTLI TO JE DOBRÝ NÁPAD!

Nábor aff ♥♥ !!!

14. května 2010 v 17:21 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá...
Tak a máme tady nábor new sb!
Jedním z důvodů proč na blog chodím málo je, že sem nikdo nechodí, proto by jsem ráda kdyby jsem mohla mít nějjaké další affs!
Tak kdo chce spřátelit napište do komíků

Přezdívka:
Blog:
Věk:

Ale je taky možné, že si některé nepřidám! potom se vám ozvu an blog jak jste dopadli! jestli si vás přidávám enbo ne :D tak pp!

Omlouvám se :(

14. května 2010 v 17:02 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Deníček
Ahojky..

Omlouvám se že jsem dlouho nic nenapsala, opravdu se snažím vám to nějak vynahradit, ale když prostě mám dny kdy zrovna nemám náladu na blog, tak mě na něho nedotáhnete! Řeknu vám to takhle. Blogaření mě přestává bavit! Radši půjdu ven, než sedět celý den u počítače! Prostě a jednoduše.. Tenhle blog nadále pokračuje, ale už nebudu tak aktivní jako kdysi. Snad to chápete. Dneska oběhnu sb a možná něco přidám, ale nic vám neslibuju. Tak se mějte, zatím pp!

6.Května-Škola je pěkná, škola je boží, jenom když padá, a nebo hoří!

6. května 2010 v 21:17 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Deníček
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img 6.Května //  21:15//  Tma//people.gif image by spookys-graphix Zamilovaná

Škola hoří, škola hoří, neváhejte, příkládejte!!

Ahojec Bobanii.

Dneska mi totál hrabe. jsem založila skupinu na fcb víte, a už tam mám asi za půl dne 230 lidí tak jsem happy :D Dneska ve skautu byla prdeel ´=) Nemlžu z Pavlíny, ona lízala také lízátko a měla z toho modré i rovnátka.. jsme se chlamaly s Aďou xD Jinak dneska se omlouvám že píšu pozdě ale byla jsém prostě ve skautu =D Tak se mějte, pp!

Pixelky// Mp3

5. května 2010 v 17:29 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Pixxelky
......


!!KOPÍRUJTE POUZE S MÝM ZDROJEM!!

Tanec!

5. května 2010 v 17:17 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá...
Tento článek je na téma týdné..

Tanec je velmi dobrá věc.. Tančit se podle mě může naučit každý zdravý člověk :)

VÝHODY TANCE:
Je to pohyb :)
Zabavíte se tím :)

A nevýhody žádné nemám. Já osobně jsem chodila do latinsko-amerických tanců, a bylo to tam super.. Ale problém byl, že jsem byla pořád nemocná a musela jsem se učit kroky a bylo to strašně těžké, a potom jsem nemohla kvůli jendé nemoci 3 měsíce cvičit tak proto jsem tak skončla, ale příští rok by jsem chtěla chodit do nějakých modernoích tanců :)

Tanec je podle mě prostě super!

5.Května-Life is game, and game over..

5. května 2010 v 17:13 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Deníček
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img 5.Května //  17:11//  Zamračeno//people.gif image by spookys-graphix Zamilovaná

Nazdar bobanii.

Toho nadpisu si nevšímejte, nic mě nenapadlo :)
Tak, dneska celý den nuda. jako jsme dneska měli pět hodin, jsme měli:

Matiku-nuda, nuda, nuda
Ajinu- 10000000x nuda
Čeják-Docela good :)
Přirodka-Děěs
Čeják po druhé: Docela good :)

Prostě dneska nic moc den :)
Potom jsem byla v klubu :) Jsem už neměla nervy na jednoho debila tak jsem mu vrazila :)
No jinak potom tam přišel jeden kluk no vpoho no :)
Prostě dneska nuda :) Snad něco přidám :) Tak ztím pp

4.Května-Oh happy day x)

4. května 2010 v 19:48 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Deníček
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img 4.Května //  19:46//  Zamračeno//people.gif image by spookys-graphix Zamilovaná§

Ahojky Bobci..

Tak co, jak se dneska máte? my jsme dneska měli ve škole odpoledku, byla nuda, odpoledku jsme měli tělák jsme házeli míčem, nudaa. No jinak potom jsem si skřivila klíč tak jsem se nemohla dostat domů že.. xD a potom jsem šla ven no. Jsme šli s bárou a potom s Kikinou a tam byl Hampl a my take na něho: Hej Hampl, Adrianas tebou chce chodit. A on tam byl ejště jeden kluk Bárky. A on říkal Hampl né nejsem a ptal se Bárkyho jak se jmenuje ten který je na ty dětska? a Bárky ehm.. A potom to řekjl ne a tak, byla prdel dneska xD Možná něco přidám ju??

Tak se mějte, pp!

3.Května-Máj, lásky čas =)

3. května 2010 v 19:09 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Deníček
Deník
http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img 3.Května //  19:05//  Zamračeno//people.gif image by spookys-graphix Zamilovaná

Ahojky BanGovci..

Jak vidím, tak návštěvnost zatím moc nestoupla, ale určitě to napravíte že jo? :)¨
No dnešní den byl docela good :)
Ráno normálně vstávat do školy jako nuda že jo :)
Potom jsem šla po škole ven s Bárou :)
A prostě jsme potkali hezkého kluka, který už na mě dliouho čumí a minule jsme se s ním nachlamaly :)
A on byl úplně krásný. On má asi 13 :)
A má černé vlasy a je to šampon a nosí růžovou :)
Já vím že jsem divná ale on je krásnej, chodí oblečený jak Justin Bieber :)
Dneska asi nic nepřidám :)

Tak se mějte, pp, vaše _♥_Mrs.BanG_♥_

Měním přezdívku!

2. května 2010 v 17:52 | _♥_Mrs.BanG_♥_ písáá... |  Designs
LIDIČKY MÁM PRO VÁS NOVINKU! ROZHODLA JSEM SE, ŽE SI ZMĚNÍM PŘEZDÍVKU! TAHLE MĚ UŽ NEBAVÍ, PŘÍJDE MI HODNĚ SLOŽITÁ, VŠEM SBÉNKŮM NAPÍŠU AŤ SI MĚ PŘEPÍŠOU JU? MOJE NOVÁ PŘEZDÍVKA JE _♥_Mrs.BanG_♥_ !!! Hlasujte v anketě jak se vám tahle přezdívka líí!

ROZJÍŽDÍM BLOG!

2. května 2010 v 13:15 | ~Miss™World™KlaruShE~písáá... |  News
AHOJKY ZLATÍČKA!!

MÁM PRO VÁS VELKOU NOVINKU.. BLOG ROZJÍŽDÍM O HODNĚ DŘÍV X)) TO JE SUPER CO? NAPÍŠU VŠEM SBÉNKŮM, UDĚLÁM VELKOU REKONSTRUKCI, NOVÝ DESIGN ATD.. MÁTE SE NA CO TĚŠÍT XD ALE VŠECHNY SOUTĚŽE RUŠÍM!